GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: To
bn: বরাবর

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
