GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Trigger
bo: འགོ་འཛུགས་བྱེད
