GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Label
bs: Oznaka

en: Text
bs: Tekst

en: Trigger
bs: Okidač
