GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Draggable
ca: Arrossegable

en: Direction
ca: Direcció

en: Trigger
ca: Activador
