GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Label
cs: Popisek

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Direction
cs: Směr

en: Trigger
cs: Spouštěč
