GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Text
el: Κείμενο

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Trigger
el: Εκκίνηση ενεργειών
