GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: Direction
fil: Direksiyon
