GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Status
it: Stato

en: Type
it: Tipo

en: Remove
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Label
it: Etichetta

en: Text
it: Testo

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Start
it: Inizio

en: End
it: Fine

en: Selector
it: Selettore

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni

en: Direction
it: Direzione
