GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Label
jv: Judul

en: Text
jv: Teks

en: To
jv: Marang

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Direction
jv: Arah

en: Trigger
jv: Pemicu
