GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Label
km: ស្លាក

en: Text
km: អត្ថបទ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Direction
km: ទិស

en: Trigger
km: គន្លឹះ
