GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Text
mn: Текст

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Direction
mn: Чиглэл

en: Trigger
mn: Эхлүүлэгч/Гох
