GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: About
sq: Informacione

en: Direction
sq: Orientimi
