GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Label
te: లేబుల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: About
te: గురించి

en: Direction
te: దిశ
