GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Text
ug: تېكىست

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Direction
ug: يۆنىلىش
