GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Label
vi: Nhãn

en: Text
vi: Văn bản

en: ID
vi: Mã

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Start
vi: Khởi động

en: End
vi: Kết thúc

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Direction
vi: Hướng

en: Click
vi: Nhấn
