Google Site Search (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Images
ru: Изображения

en: Search
ru: Поиск

en: All
ru: Все

en: Miscellaneous
ru: Разное

en: About
ru: Информация
