Group SSO (1.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Separator
ar: فاصل

en: Roles
ar: الأدوار

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
