Group SSO (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Separator
et: Eraldaja

en: Roles
et: Rollid

en: Configuration
et: Seadistus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
