Group SSO (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Separator
fa: جداکننده

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
