Group SSO (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Separator
fi: Erotin

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Configuration
fi: Asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
