Group SSO (1.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Separator
he: מפריד

en: Roles
he: תפקידים

en: Configuration
he: הגדרות

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
