Group SSO (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Roles
hr: Uloge

en: Configuration
hr: Postavke

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
