Group SSO (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Configuration
hu: Beállítás

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat
