Group SSO (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Uses
hy: Օգտագործում
