Group SSO (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Groups
it: Gruppi

en: Group
it: Gruppo

en: Separator
it: Separatore

en: Roles
it: Ruoli

en: Configuration
it: Configurazione

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
