Group SSO (1.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Separator
jv: Watesan

en: Roles
jv: Parāgā

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani
