Group SSO (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Roles
ka: როლები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
