Group SSO (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Group
km: ក្រុម

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
