Group SSO (1.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
