Group SSO (1.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Separator
oc: Separador

en: Roles
oc: Ròtles

en: Configuration
oc: Configuracion

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
