Group SSO (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Roles
pl: Role

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa
