Group SSO (1.0.0) - en to rm translation catalogue (5 entries)

en: Groups
rm: categorias

en: Group
rm: categoria

en: Separator
rm: segn da separaziun

en: Configuration
rm: configuraziun

en: Uses
rm: intent d'utilisaziuns
