Group SSO (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Groups
ru: Группы

en: Group
ru: Группа

en: Separator
ru: Разделитель

en: Roles
ru: Роли

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование
