Group SSO (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
