Group SSO (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Roles
sl: Vloge

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
