Group SSO (1.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Roles
te: పాత్రలు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
