Group SSO (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
