Group SSO (1.0.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
