Group SSO (1.0.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Separator
ca: Separador

en: Roles
ca: Rols

en: Configuration
ca: Configuració

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
