Group SSO (1.0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Roles
cs: Role

en: Configuration
cs: Nastavení

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
