Group SSO (1.0.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Groups
da: Grupper

en: Group
da: Gruppe

en: Separator
da: Skilletegn

en: Roles
da: Roller

en: Configuration
da: Indstillinger

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger
