Group SSO (1.0.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
