Group SSO (1.0.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Roles
eu: Zereginak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
