Group SSO (1.0.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Groups
fr: Groupes

en: Group
fr: Groupe

en: Separator
fr: Séparateur

en: Roles
fr: Rôles

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations
