Group SSO (1.0.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
