Group SSO (1.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Groups
hi: समूह

en: Group
hi: समूह

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Roles
hi: भूमिका

en: Configuration
hi: विन्यास

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
