Group SSO (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Roles
ne: भूमिका

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा
