Group SSO (1.0.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
