Group SSO (1.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
