gText (9.0.1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Reset
pl: Resetuj

en: Filter
pl: Filtr

en: Source string
pl: Napis oryginalny

en: Replace
pl: Zamień

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Save translations
pl: Zapisz tłumaczenia

en: String contains
pl: Napis zawiera

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
pl: Nie należy wypełniać pola, jeśli wyświetlone mają zostać wszystkie napisy. Wielkość wpisywanych liter ma znaczenie.

en: Text group
pl: Kategoria tłumaczenia

en: Filter translatable strings
pl: Filtruj napisy do tłumaczenia

en: Singular form
pl: Forma liczby pojedynczej

en: The strings have been saved.
pl: Łańcuchy znaków zostały zapisane.

en: In Context
pl: W kontekście

en: First plural form | @count. plural form
pl[0]: Pierwsza forma liczby mnogiej
pl[1]: @count. forma liczby mnogiej
pl[2]: @count. form liczby mnogiej

en: Source string (@language)
pl: Napis źródłowy (@language)

en: Built-in English
pl: Wbudowany język angielski

en: Translated string (@language)
pl: Przetłumaczony napis (@language)
